Vasárnap teszi le az esküt az új izraeli kormány

Járiv Levin a Kneszet elnöke közölte, hogy a Jes Atid vezetője Jáir Lapid értesítette arról, hogy sikerült kormányt alakítania, de a bizalmi szavazás pontos dátumát nem tűzte ki. A koalíciós megállapodások szerint a nemzeti-vallásos Jamina elnöke, Naftali Bennett...

Mától a 12-15 éveseket oltják Izraelben

Vasárnap megkezdték 12-15 évesek koronavírus elleni oltását Izraelben – írja a Jediot Aharonot hírportálja, a ynet. A lap szerint csak kevesen érdeklődnek az oltás iránt, mindössze pár ezren kértek időpontot a négy betegbiztosító valamelyikében arra, hogy beoltassák...